The Jillionaire – 11 Mart 2016


jili

The Jillionaire

11 Mart Cuma gecesi Innpark Venue’de yerinizde duramayacağınız performanslarından birini sergilemeye gelecek olan JILLIONAIRE, son yıllarda MAJOR LAZER grubuyla dans ve pop listelerini tam anlamıyla alt üst etmeye devam ediyor

2011 yılında JILLIONAIRE ve DIPLO yanlarına WALSHY FIRE’ı da alarak adeta bir hit makinasına dönüşen Major Lazer Grubu’nun günümüz kadrosunu oluşturdular. Bugüne kadar birlikte 2 albüm ve 1 ep yayınlayan grubun çılgın sahne performanslarıyla tanınan üyesi Jillionaire, hazırlık aşamasındaki albümlerinden yepyeni hitler ve haftalarca listeleri alt üst etmiş şarkılarıyla İstanbul’da 11 Mart Gecesine damga vuracak.

Bu güne kadar Snoop Dogg, Beyonce, Rita Ora ve Ariana Grande gibi birçok ünlü yıldızla aynı stüdyoyu paylaşan JILLIONAIRE’in 11 Mart akşamı için hazırladığı sürprizleri sabırsızlıkla beklediğimizi söyleyebiliriz..

Gecenin ev sahipliğiniyse Amerika’dan Almanya’ya, Avusturya’dan Yunanistan’a yurtdışında ve yurtiçinde birçok başarılı performansa imza atmış, prodüksiyonlarıyla Beatport Electro House Top 100 listesine girmeyi başarmış K-BILLY yapacak..
Ulkemizi bir çok kez Avrupa daki festival ve partilerde temsil etmis olan BAHA bu unutulmaz gecede eğlenceyi en yüksek seviyelerde yaşatmaya hazırlanıyor.

Bu muhteşem gecenin açılışıysa yıllardır İstanbul’un en gözde mekanlarında müzik direktörü olarak gece hayatının adeta rotasını belirleyen HAKAN ZANBAK’dan gelecek.

Gecenin sürprizi olarak da Avrupa’nın en büyük festivallerinde yer alan Hollandalı MC goos  mikrofonuyla ve enerjisiyle bizlere unutulmaz bir gece sunmaya hazırlanıyor!

Yerinizde duramayacağınız bu muhteşem gecede görüşmek üzere !

– Loca satışları ve loca fiyatına dahil ikramlar ile ilgili detaylı bilgi için 0212 245 08 53 numaralı telefonu arayabilirsiniz


The Jillionaire
Mekan : Innpark , İstanbul
Tarih :  11 Mart 2016
Saat : 21:00

Bilet Satış Linki :  http://www.biletix.com/etkinlik/TKY03/TURKIYE/tr

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir