Limits Off Presents: FG DIGITAL – Amine Edge & Dance – 11 Mart 2016


edm
Limits Off Presents: FG DIGITAL – Amine Edge & Dance

5 Aralık’ta Daniel Bortz ile başlayan FG DIGITAL serisinin sürpriz ismi, “G House” müziğin sembolü Amine Edge & Dance, Limits Off desteği ve FG 93.7 farkıyla 11 Mart’ta Garajistanbul’da!

Fransa’dan ışık hızıyla dünyaya yayılan özgün tarzlarıyla Soul, Funk ve Hip-House ‘un daha önce hiç duymadığınız karışımını ruhlarına katarak house müziğe yeni bir bakış açısı getiren Amine Edge & Dance ikilisi, 2012 yılından beri çıkardıkları parçalar ve canlı şovlarıyla dinleyenleri dans pistinde büyülemeye devam ediyor. Müziğin dahi isimleriyle çalışma fırsatı yakalayan ve Solomun, Carl Cox, Laurent Garnier gibi sanatçıların da desteğini alan ikilinin her parçası Beatport listelerindeki sıraları alt üst etmeye yetiyor.

2013 yılında kendi plak şirketleri CUFF’ı kuran ve albüm hazırlıklarına tam gaz devam eden Amine Edge & Dance’ın gansgta-house stilini Garajistanbul’da yasıtacakları gecenin warm-up’ı ve after’ında ise diskonun özgün temsilcisi Discolog ve yeni nesil müziğin genç yeteneklerinden Furkan Kurt kabinin başında olacak.

Limits Off Presents: FG DIGITAL – Amine Edge & Dance
Mekan :
 garajistanbul , İstanbul
Tarih : 11 Mart  2016
Saat : 22:30

Bilet Satış Linki : http://www.biletix.com/etkinlik/TLPD1/TURKIYE/tr

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir