Electropol Festival İstanbul 2016 – 20 Ağustos 2016


elektropol

Electropol Festival İstanbul 2016

Elektronik müziğin gizemli şehri, Electropol Festival 2016 ile bir kez daha yükseliyor!

Üstelik şehrin kalbindeki elektronik metropolün kapıları bu kez İstanbul’un nefes alanı Lifepark’a açılacak.

20 Ağustos’ta bir günlüğüne kalkacak surların arkasında dünyaca ünlü DJ’ler ile 2 ayrı sahnede elektronik müziğin tüm çeşitleri, gün boyu sürecek çok sayıda aktivite, orman içinde muhteşem bir atmosfer ve pek çok sürpriz ile 10 saatlik unutulmaz bir festival deneyimi Electropol halkını bekliyor.

Öğlen 2’den gece 12’ye sürecek Electropol Festival 2016 boyunca Ana Sahne yine EDM’in iddialı temsilcilerini ağırlarken Alternatif Sahne ise techno’dan deep house’a underground elektronik müziğin kalesi olarak yerini alacak.

Sıradışı eğlence anlayışlarını yeni toprakları Lifepark’ta bambaşka yerlere taşımaya hazırlanan Electropol halkı arasındaki yerinizi alın!

Satın aldığınız bileti akıllı telefonunuza indireceğiniz KonserV aplikasyonuna okutun, puanlar kazanın. Kazandığınız puanları yeni biletlere ve birçok farklı ödüle çevirin.

VIP Lounge
Etkinlik alanı içerisinde ayrıcalıklı görüş açısına sahip, özel VIP Lounge alanı bulunacaktır. VIP Lounge bilet sahipleri öncelikli giriş ve özel alan hakkının yanı sıra, standart alan içerisinde de serbest dolaşım imkanına sahiptirler. VIP Lounge biletlerine ücretsiz bar dahil değildir.

Electropol Festival İstanbul 2016
Mekan :
  Life Park, İstanbul
Tarih :  20 Ağustos 2016
Saat : 14:00

Bilet Satış Linki : http://www.biletix.com/etkinlik/TLPF5/TURKIYE/tr

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir