Casio G-Shock #24hoursistanbul – 22 Mayıs 2016


g

Casio G-Shock #24hoursistanbul

Bu sene ilk kez düzenlenecek olan G-Shock #24hoursistanbul City Festival, 22 Mayıs’ta KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleşecek.

Festival “İstanbul’un 24 Saati” temasıyla 12:00’den 00:00’a dek konuklarına dolu dolu bir İstanbul deneyimi yaşatacak. G-Shock #24hoursistanbul City Festival, yurtiçi ve yurtdışından birçok sanatçının performansları ile gerçekleşiyor. Fatima & The Eglo Live Band, Henry Wu presents Yussef Kamaal Quintet, Catching Flies, My Expansive Awareness festivale yurtdışından katılan konuk gruplar olacaklar. Yerli sanatçılar ise Lara Di Lara, Nilipek, Can Kazaz, Can Güngör, Palmiyeler ve Islandman. Set aralarında ise Analog Kültür standından çalınacak plaklarla müzik 12 saat boyunca kesintisiz devam edecek.

İstanbul’u gündüz yaşamayı seven konuklar gündüz etkinliklerinde, İstanbul’un en güzel lezzetlerinin tadına varırken, konserlerin yanı sıra, alışveriş, sanat atölyeleri, urban arts, kaykay rampası, çocuk oyun alanı ve daha birçok aktivite ile günün keyfini çıkartacaklar. Hayvansever bir etkinlik olan City Festival alanına katılımcılar evcil hayvan dostlarını da getirebilecekler.

12:00 – 16:00 saatleri arasında girişlerin ücretsiz olacağı etkinliğin biletleri 16:00’dan itibaren ücretli olacak.

Casio G-Shock #24hoursistanbul
Mekan :  KüçükÇiftlik Park , İstanbul
Tarih :  22 Mayıs 2016
Saat : 12:00

Bilet Satış Linki : http://www.biletix.com/etkinlik/TLSDL/TURKIYE/tr

 

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir