Burn Presents: Boom Carnaval ( İstanbul ) – 30 Nisan 2016


burn

Burn Presents: Boom Carnaval ( İstanbul )

Büyük ses getiren Boom Carnaval’ı, 30 Nisan’da Maslak Arena’da müzikseverlerle buluşuyor.

BOOM!
Geçtiğimiz sene Dj Snake’in performans gösterdiği ve 5000’i aşkın müzikseverin katılımı ile büyük ses getiren Boom Carnaval’ın ikincisi Burn Enerji içeceği katkılarıyla ve Beat The Night organizasyonu ile 30 Nisan Cumartesi günü Maslak Arena’da!

Görsel şovları, görkemli prodüksiyonu ve süprizleri ile kesintisiz 10 saatlik müzik eşliğinde gerçekleşecek Boom Carnaval’da bu sene performans gösterecek isimler Deniz Koyu, Firebeatz ve Matisse&Sadko.

Firebeatz (HOL)
Tommorowland, Electric Zoo, Ultra Music Festival Miami, Koningsdag ve Creamfields gibi dunyanin en büyük festivallerinde performans gösteren Firebeatz, bu sene açıklanan “Dj Mag Top 100” listesinde kendisine 66. sıradan yer bulmuştur. Müzik kariyerleri boyunca Martin Garrix, Pitbull, James Blunt, Ian Carey, Snoop Dogg, Freestylers, Flo Rida, Timbaland, Fatman Scoop, Alex Gaudino, Wynter Gordon, Bingo Players and Sean Paul gibi isimlere ‘official remix’ler hazırladılar. Bu sene içerisinde gerçekleştirdikleri çalışmalarından “Bazooka ve No Heroes” ile Beatport sıralamalarında sürekli olarak üst sıralarda kalmayı başaran enerjik ikili, İstanbullu müzikseverleri buluşmak için Boom Carnaval kapsamında 30 Nisan Cumartesi gecesi Maslak Arena’da olacak.

Deniz Koyu (TUR)
Fedde Le Grand, Sebastian Ingrosso, Axwell, Tiësto, Avicii, Alesso, Erick Morillo, David Guetta ve Calvin Harris gibi isimlerin desteğini almış sanatçı ‘Tung’, ‘Hertz’, ‘Bong’ ve ‘Follow You’ parçalarıyla tanınıyor. Grand tarafından 2011’in en çok gelecek vadeden sanatçısı seçilen Koyu, 2012 ve 2013 yılında yükselişine aynen devam etti ve Zedd (‘Spectrum’), Digitalism, Miike Snow (‘Pretender’), David Guetta (‘Just One Last Time’), Krewella (‘Live For The Night’), Fedde Le Grand (‘So Much Love’) gibi hit olan remixlere imzasını attı. Ultra Music Festival, Electric Zoo, Sensation White gibi büyük festival ve etkinliklerde hayranları ile buluşan Türk Dj, Generation Wild turnesi ile 25 günde tam 20 şehir dolaştı. Sebastian Ingrosso tarafından “geleceğin en yetenekli” isimlerinden biri olarak gösterilen Deniz Koyu, Boom Carnaval kapsamında 30 Nisan Cumartesi gecesi Türk hayranları ile buluşacak.

Matisse & Sadko (RUS)
Alexander ve Yury kardeşlerin oluşturduğu Matisse&Sadko müzik kariyerlerine 2011 yılında başladılar. Bugüne kadar çıkardıkları her parçayı; Axtone, Size, Spinnin’ ve Armada gibi önemli plak şirketlerinden yayınlayan Rus duo, Martin Garrix, Sander Van Doorn, Steve Angello, Axwell, Sebastian Ingrosso, Armin Van Buuren, Tiesto ve Zedd gibi önemli isimlerin her daim desteğini aldı. Bu sene Martin Garrix ile beraber çıkardıkları “Dragon ve Break Through The Silence” ile müzik severlere keyifli dakikalar yasatan ikili, Sigure, Memories gibi önemli parçaların da yaratıcısı konumundalar. Kariyerleri boyunca ilk kez Boom Carnaval kapsamında Türkiye’de performans gösterecek olan Matisse&Sadko, müzik severlere unutulmayacak bir gece yaşatacak.

Burn Presents: Boom Carnaval
Mekan :
  Maslak Arena , İstanbul
Tarih :  30 Nisan 2016
Saat : 14:00

Bilet Satış Linki : http://www.biletix.com/etkinlik/TLPF3/TURKIYE/tr?camefrom=tmm_boom_carnaval_130416&j=1050711&l=77606_HTML&u=40734325&mid=1301919&jb=0

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir