Armin Only Embrace – 30 Eylül 2016


armin

Armin Only Embrace

5 kez dünyanın 1 numaralı DJi seçilen, elektronik müzik dünyasının duayen ismi, Armin van Buuren, “Armin Only Embrace” dünya turnesi kapsamında 30 Eylül’de Life Park, İstanbul’da!

Armin van Buuren’ın solo seti, Mr. Probz, Kensington, Eric Vloeimans, Cimo Frankel, Betsie Larkin ve Angel Taylor’ın canlı performansları, muhteşem sürprizler ve çok daha fazlasıyla dolu Armin Only Embrace, elektronik müzikseverleri İstanbul’da daha önce eşi benzeri görülmemiş bir prodüksiyon ve şovla buluşturmaya geliyor!

6 saat sürecek muhteşem bir şovla binlerce müzik severe unutulmaz anlar yaşatacak olan Armin Only Embrace, 30 Eylül’de Life Park’ta sizlerle!

VIP Deck
Etkinlik alanı içerisinde ayrıcalıklı görüş açısına sahip VIP Deck alanı bulunacaktır. VIP Deck bilet sahipleri ayrıcalıklı giriş ve alan hakkının yanı sıra, standart alan içerisinde de serbest dolaşım imkanına sahiptirler. VIP Deck biletleri ücretsiz yiyecek – içecek servisini kapsamamaktadır.

Önemli Not:
Tüm biletlerde ekstra güvenlik önlemi vardır. Biletix harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu tamamen katılımcıya aittir. Etkinlik giriş kapılarında tüm biletler sistem tarafından elektronik ortamda kontrol edilecektir.

Armin Only Embrace
Mekan :
  Life Park , İstanbul
Tarih :  30 Eylül 2016
Saat : 18:00

Bilet Satış Linki :  http://www.biletix.com/etkinlik/TLARO/TURKIYE/tr

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir