Magic Break – 21 – 22 – 23 Nisan 2016


magic

Magic Break

Magic Break 11 yıl önce Boğaziçi Üniversitelilerce başlatılan, yıllar içinde önce İstanbul, sonra diğer şehirlerden ve 2 yıl öncesi itibarıyla yurt dışından üniversiteli gençlerin katılımı ile genişleyen bir gençlik festivalidir. Katılımcılar evlerinden ve tüm streslerinden uzakta Antalya’da bir araya gelirler, 3 gün boyunca baharı kutlarlar. 6 farklı sahnede farklı müzik türlerinden dünyaca ünlü ve Türkiye’den önde gelen müzisyenler, Magic Break performansları için Antalya’da buluşurlar. Yeme-içme hizmeti festival kapsamında sınırsız ve ücretsizdir.

2016 yılında festival 11.yılını kutlayacak olup 21-22-23 Nisan tarihlerinde Antalya/Alanya bölgesindeki Pegasos Resort Hotel’de gerçekleşecektir.
Bu seneye özel, festivalin 1 gün sonrasında 24 Nisan’da kapanış partisi yapılacaktır. İsteyen katılımcılar rezervasyon formunda VIP After katılımı seçerek buna katılabilecek ve 1 gün daha konaklayabileceklerdir.

Line Up – 1 Açıklandı…

Alex.Do , An21 , Bad Royale , Charlotte de Witte , Dubspeeka , Flux Pavilion , Kura , Louisahhh!!! , Lunde Bros , Reset Robot , Shapov , Shlomi Aber , Stephan Bodzin , Teamworx , Wankelmut

Ersin Aylı , Deniz Kabu , Sercan Yanbay , Kaan Altınbilek , Mrloverlee , Wolfson , Jack in the Box , Robokep , Ongun Tütüncü , Erman Sarı , Efe Serçek , Alp K , We are Papz

line-up-1

Magic Break
Mekan : TTH Pegasos Resort , Antalya / Alanya
Tarih :  21 – 22 – 23 Nisan 2016
Saat : 13:00

Bilet Satış Linki :  http://www.magicbreaktr.com/

Facebook Etkinlik Linki :  https://www.facebook.com/events/541821919300588/

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir