Afrojack – Expro 2016 Antalya – 26 Haziran 2016


ajro

Afrojack, 26 Haziran’da Expo 2016 Antalya’da sevenleriyle buluşuyor.

Sayısız hit parçaya imza atarak elektronik müzik tarihine adını hem DJ hem müzik Produktorü ve remix yapımcısı olarak altın harflerle yazdıran Hollandalı Afrojack sıradışı sahne performansı ile 26 Haziran 2016’da Antalya Expo’da performans vermeye hazırlanıyor.

Müzik kariyerinde Grammy adaylığı başta olmak üzere DJ Mag’in en iyi 100 DJ listesinde son 5 yılda ilk 15’te kendine yer bulan ve bu yıl 8.sırada yer alan ve dünyanın en prestijli bu listesine 2010 yılında 19 numaradan girerek en yüksek girişi yapan isim olmayı başardı.

Afrojack, başta Snoop Dogg olmak üzere Ian Carey, Eva Simons ve Pitbull ile ortak çalışmalara imza atarak uzun süre dünya listelerinde 1 numarada kaldı. Beyoncé’nin hit single’ı “Run the World (Girls)”ün prodüktörlerinden olan Dutch DJ, Rihanna’nın çeşitli parçalarında yer alarak DJ’liğinin dışında prodüktör olarakta bir başarıya imza attı.

En son David Guetta, Nicki Minaj, Bebe Rexha ortak bir dijital single a imza atan Afrojack, 26 Haziran tarihinde Antalya’da performans vermek için ülkemize geliyor. Geç kalmadan yerinizi ayırtın.

Afrojack – Expro 2016 Antalya
Mekan :
  Expo 2016 Antalya Kır Aktivite Alanı , Antalya
Tarih :  26 Haziran 2016
Saat : 22:00

Bilet Satış Linki : http://www.biletix.com/etkinlik/TEXP8/TURKIYE/tr

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir